Ako sa zlepšiť v angličtine, keď vám v práci neponúkajú firemný kurz?

Je vaša angličtina na dobrej úrovni, ale súčasný zamestnávateľ vám nedáva možnosť rozvíjať ju? Určite nechcete prísť o svoje vedomosti. Nezahoďte ich a venujte sa jazyku aj naďalej.

 

Možno ste sa práve ocitli v niektorej z týchto situácií:

 

  • úspešne ste absolvovali strednú alebo vysokú školu, kde ste pravidelne chodili na hodiny angličtiny,
  • v bývalom zamestnaní ste navštevovali firemný kurz angličtiny, ale v novej práci túto možnosť nemáte.

Aj keď angličtinu teraz v práci nepotrebujete, môže sa vám zísť neskôr. Aj pri kariérnom postupe. Ak zamestnávateľ neponúka jazykové vzdelávanie ako firemný benefit, riešením je individuálny kurz angličtiny. Ako vám pomôže?

 

Ostanete v kontakte s jazykom

Ak prestanete hovoriť po anglicky, hrozí, že sa čoskoro dostanete na nižšiu jazykovú úroveň. Nespoliehajte sa na to, že s angličtinou prichádzate do kontaktu aj v bežnom živote. Jej praktické používanie je nenahraditeľné.

Vďaka neustálemu precvičovaniu sa postaráte o to, že neprídete o nadobudnuté znalosti. Naopak, zveľadíte ich.

 

Získate nové vedomosti

Svoju jazykovú úroveň namiesto poklesu ešte posilníte. Môžete si prehĺbiť všeobecné vedomosti. Rozšíriť slovnú zásobu. Zdokonaliť sa v gramatike. To všetko vám prinesie vyššiu úroveň angličtiny.

 

Zlepšíte svoj prejav a konverzáciu

Ak sa chcete plynule dohovoriť, potrebujete trénovať práve konverzáciu. Vďaka nej rozvíjate aktívnu slovnú zásobu a robíte svoj prejav zrozumiteľnejším.

 

Pravidelná konverzácia je kľúčom k zlepšeniu ústneho jazykového prejavu. Umožní vám používať správne formulácie a vyjadrovať sa presnejšie.

Na individuálnom kurze angličtiny sa zlepšíte o to viac, že prebieha efektívnou formou jeden na jedného.

 

Môžete sa vzdelávať aj v odbore

Okrem všeobecnej angličtiny sa môžete venovať aj odborným témam, ktoré zahŕňa business angličtina. A to z vami vybranej oblasti.

 

Nemusí to byť odbor, v ktorom aktuálne pôsobíte. Môžete si vybrať to, v čom chcete napredovať a čo prípadne využijete v budúcnosti.

 

Chcete sa zlepšovať v angličtine individuálne? Vyžiadajte si vstupnú konzultáciu.

 

MÁM ZÁUJEM O KONZULTÁCIU ZDARMA

Zdieľať na Facebook